0
přihlásit
Přihlásit se k účtu
Email
Heslo
MENU

Jak na to

Jak na to

Chcete si navrhnout vlastní tričko?  

Můžete v našem TRIČKOMATU! Máte možnost vybrat si model, střih, délku rukávů a tvar výstřihu. Látky jdou kombinovat mezi sebou, takže si můžete hrát, jak se vám (z)líbí.

Ale nikdo není dokonalý - ani náš tričkomat

On prostě některé kombinace nedovolí, protože je zatím neumí zobrazit. Roláky jsou proto ve SPECIÁLNÍ NABÍDCE. Jsou tam i "hotovky" - nachystané varianty některých triček.

Nechce se vám navrhovat?

Objednejte si přímo ze SPECIÁLNÍ NABÍDKY , kde jsou naše oblíbené modely. A nebo se inspirujte v GALERII a ozvěte se nám.

Kolik to stojí

Cena se ukazuje při navrhování nebo ve Speciální nabídce přímo u trička. Závisí na zvoleném modelu. Tričko se spadenými rukávy (téčko) je za 690 Kč, tričko s hlavicovým rukávem i raglánem stojí 790 Kč, rolák 830 Kč a halenku s překříženým předním dílem si koupíte za 1 090 Kč. Od velikosti 48 je cena o 100 korun vyšší.

Kdy bude tričko u vás doma

Odešlete objednávku a my se vám nejpozději další pracovní den ozveme. Pošleme údaje potřebné k zaplacení a pokud bude třeba, doladíme s vámi ještě podrobnosti. Platit je možné pouze převodem na náš bankovní účet. Jakmile budou peníze připsané, tak se vrháme na šití. Na peníze čekáme 10 dní a pak objednávku stornujeme. Bez trička budete od zaplacení maximálně 20 pracovních dní, ale snažíme se, aby to tak dlouho netrvalo. Jakmile budeme mít hotovo, dáme vám vědět.

U dopravy máte na výběr buď  Českou poštu (cena je 59 Kč jako za doporučený dopis) anebo si zvolíte DPD za 112 Kč. Osobní odběr je zdarma. Tričko si můžete vyzvednout v Třebíči v Krámku pod věží na Hasskově ulici č. 95/16 (ve všední dny od 9 do 17 a v sobotu od 9 do 11 hodin). 

Odstoupení od smlouvy                  

Každé tričko je jedináček, protože je šité na zakázku přímo pro vás. Takže podle zákona nemůžete od smlouvy odstoupit v zákonné lhůtě 14 dní (viz Obchodní podmínky bod č. 5.1). Ale pokud vám náhodou nesedne a bude mít původní, tzn. neupravované rozměry podle našeho střihu, tak se ozvěte a společně to vyřešíme.

Reklamace

Zakládáme si na kvalitě materiálu i ušití. Ale znáte to, chybička se vloudit může. Ozvěte se, pošlete tričko zpátky. Bleskurychle to napravíme.


Jo a když se zaregistrujete, tak budete mít přístup do archivu svých objednávek z tričkomatu, kde uvidíte modely a velikosti, které jste si už objednaly.

Tričkomat vstupte